Lerarenopleidingen Science en Wiskunde/Rekenen

Mathfest – zondag 11 mei 2025 – Beleef de wiskunde

| PO | VO | MBO |

Mathfest – Zondag 11 mei 2025

De schoonheid van de wiskunde samen onderzoeken, bespelen, beleven!

Lees meer en inschrijven:
platformwiskunde.nl/mathfest

Voor de eerste keer organiseert Platform Wiskunde Nederland het wiskunde festival Mathfest! Mathfest was voor de eerste keer georganiseerd in Brugge in september 2023 door Platform Wiskunde Vlaanderen, en was een groot succes. Daarom komt Mathfest ook naar Nederland.

Het festival zal plaatsvinden op zondag 11 mei in Utrecht, bij Fort aan de Klop, Utrecht. Doe mee met deze feestelijke dag waarin wiskunde centraal zal staan, op een creatieve en speelse manier en toegankelijk voor iedereen! We zien dit festival als een feest van inclusiviteit en diversiteit in de wiskunde, en de wetenschap in het algemeen.

Voor wie?

Van basisschool leerlingen, tot studenten. Van docenten tot iedereen die enthousiast is om iets nieuws te leren, met puzzels bezig te zijn, en de creatieve kant van wiskunde te ontdekken! Iedereen is van harte welkom!

Voor het wiskundefestival hebben we Fort aan de Klop geboekt. Een prachtige locatie in Utrecht, waar je ook kan ontspannen en een gezellig dagje hebben, en af en toe ook meedoen met allerlei activiteiten!

Tijd

Het begint om 13:00 en is afgelopen om 19:00. Je kan gewoon gratis langskomen maar ook een kaartje kopen voor de hele dag inclusief versnaperingen tijdens de dag, en wat lekkers te eten van de foodtrucks in de avond!

Waarom 11 mei?

11 mei is moederdag, en 12 mei is International Women in Mathematics Day.

Met dit festival willen we beide dagen vieren. Kom dus met je hele familie voor een leuke, creatieve en gezellige dag, op een prachtige locatie.

Lees meer en inschrijven

platformwiskunde.nl/mathfest

Verwijzingen

Activiteit van

ELWIeR en Ecent als één STEM