Lerarenopleidingen Science en Wiskunde/Rekenen

cTWO – vernieuwingscommissie wiskunde 2004-2012

| VO |

Aan het einde van 2012 heeft de commissie Toekomst WiskundeOnderwijs cTWO haar eindrapport opgeleverd aan het ministerie van OCW.

cTWO als uitgebreide vernieuwingscommissie wiskunde is eind 2012 opgehouden te bestaan.

Het eindrapport bevat onder meer voorstellen voor examenprogramma’s Wiskunde A, B en D havo en Wiskunde A, B, C en D vwo die in het schooljaar 2015/2016 in klas 4 konden worden ingevoerd. In een apart document doet cTWO een voorstel voor Wiskunde C op havo.

Verwijzingen

  • (2009). Rapport tussenevaluatie van de 2007-programma’s wiskunde havo/vwo (PDF) (pp. 52). Utrecht: CTWO/FI.
  • (2012). Voorstel examenprogramma Wiskunde C havo 2015 (PDF). Utrecht: cTWO.
  • Drijvers, P. (2012). Op weg naar 2014. Stand van zaken rond de nieuwe examenprogramma’s havo/vwo (PDF) Euclides, 84(7), 261-264.
  • Krüger, J. (2012). Flankerend onderzoek voor het examenprogramma wiskunde c havo (PDF). Zwolle: SLO.
  • Siersma, D. (2013). Denken en doen, wiskunde op havo en vwo per 2015. Eindrapport van de vernieuwingscommissie wiskunde cTWO (PDF). Utrecht: Freudenthal instituut.
  • Website ctwo (niet onderhouden)
  • Materialen onderbouw

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

ELWIeR en Ecent als één STEM